emtek, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 5 350 € (9 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 114 357 | 98 247 | 66 400 | 95 279 | 59 621 | 72 058 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 15 147 | 12 658 | 49 647 | 36 941 |
| Spolu majetok | 114 357 | 98 247 | 81 547 | 107 937 | 109 268 | 108 999 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 75 251 | 52 092 | 25 204 | 41 001 | 39 309 | 43 322 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 901 | 31 803 | 39 366 | 49 040 | 59 634 | 57 306 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 902 | 7 049 | 9 674 | 10 593 | 3 022 | 1 068 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 39 106 | 46 155 | 56 343 | 66 936 | 69 959 | 65 677 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 192 242 | 193 983 | 274 033 | 311 015 | 179 624 | 80 534 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 447 | 9 333 | 12 466 | 13 611 | 4 143 | 2 136 |
| EBITDA | 12 447 | 9 333 | 16 453 | 18 724 | 9 156 | 25 651 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 623 | 8 983 | 12 307 | 13 455 | 4 004 | 2 028 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 902 | 7 049 | 9 674 | 10 593 | 3 022 | 1 068 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 987 | 5 113 | 5 013 | 23 515 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 350 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: emtek, s. r. o.
Prehľad
emtek, s. r. o. (IČO 35905905) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 534 €, čo je o 55,2 % menej ako rok predtým (179 624 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 068 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 108 999 € a vlastné imanie 65 677 € (miera samofinancovania 60,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.