Harmony - Pharm s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 164 937 | 113 139 | 87 790 | 46 038 | 44 775 |
| Neobežný majetok spolu | 347 080 | 336 563 | 326 045 | 315 528 | 305 010 |
| Spolu majetok | 512 344 | 450 029 | 413 835 | 361 566 | 349 785 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 538 420 | 576 705 | 600 896 | 504 100 | 501 010 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -19 953 | -33 380 | -133 980 | -194 365 | -149 839 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 427 | -100 600 | -60 385 | 44 527 | -8 690 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | -26 076 | -126 676 | -187 061 | -142 534 | -151 225 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 442 479 | 416 621 | 397 750 | 360 785 | 34 896 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 406 | -97 897 | -58 267 | 58 314 | -7 921 |
| EBITDA | 3 112 | -87 379 | -47 749 | 68 832 | 2 597 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 497 | -100 600 | -60 385 | 57 438 | -8 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 427 | -100 600 | -60 385 | 44 527 | -8 690 |
| Osobné náklady | 81 899 | 84 782 | 82 076 | 16 719 | 9 479 |
| Odpisy | 10 518 | 10 518 | 10 518 | 10 518 | 10 518 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Harmony - Pharm s.r.o.
Prehľad
Harmony - Pharm s.r.o. (IČO 35910887) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Ivanka pri Dunaji. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 896 €, čo je o 90,3 % menej ako rok predtým (360 785 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 47,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 690 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 479 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-151 225 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.