Mary Dent s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 137 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 53 682 | 70 570 | 36 099 | 46 503 | 57 722 | 117 918 |
| Neobežný majetok spolu | 5 606 | 0 | 47 449 | 133 652 | 105 896 | 113 075 |
| Spolu majetok | 59 288 | 70 570 | 83 548 | 180 155 | 163 618 | 230 993 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 779 | 2 024 | 52 093 | 106 846 | 68 274 | 80 324 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 22 248 | 62 248 | 82 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 986 | 10 959 | 22 248 | 41 854 | 23 889 | 59 462 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 32 816 | 50 948 | 2 568 | 2 568 | 2 568 | 2 568 |
| Vlastné imanie spolu | 58 441 | 68 546 | 31 455 | 73 309 | 95 344 | 150 669 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 54 185 | 38 803 | 114 765 | 187 881 | 197 179 | 275 379 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 24 228 | 14 563 | 28 337 | 54 925 | 31 330 | 76 552 |
| EBITDA | 28 834 | 20 169 | 33 100 | 72 342 | 58 625 | 109 733 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 532 | 14 190 | 28 213 | 53 063 | 30 325 | 75 783 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 986 | 10 959 | 22 248 | 41 854 | 23 889 | 59 462 |
| Osobné náklady | 5 680 | 4 647 | 21 295 | 42 166 | 45 493 | 75 825 |
| Odpisy | 4 606 | 5 606 | 4 763 | 17 417 | 27 295 | 33 181 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 854 | 10 959 | 0 | 1 854 | 4 137 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mary Dent s.r.o.
Prehľad
Mary Dent s.r.o. (IČO 35911395) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 275 379 €, čo je o 39,7 % viac ako rok predtým (197 179 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 59 462 € (21,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 75 825 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 230 993 € a vlastné imanie 150 669 € (miera samofinancovania 65,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.