Vita Crystal Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 284 858 | 398 862 | 538 022 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 284 858 | 398 862 | 538 022 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 263 804 | 353 929 | 460 749 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 959 | 13 750 | 37 629 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 709 | 23 879 | 32 340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 21 054 | 44 933 | 77 273 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 62 551 | 112 941 | 124 921 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 384 | 31 719 | 41 670 |
| EBITDA | 22 384 | 31 719 | 41 670 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 146 | 31 552 | 41 632 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 709 | 23 879 | 32 340 |
| Osobné náklady | 16 471 | 18 366 | 17 282 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vita Crystal Slovakia s.r.o.
Prehľad
Vita Crystal Slovakia s.r.o. (IČO 35915021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s mäsom, mäsovými výrobkami, rybami a výrobkami z rýb (SK NACE 4632).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 124 921 €, čo je o 10,6 % viac ako rok predtým (112 941 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby rástli v priemere o 41,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2021 bol 32 340 € (25,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2021 boli 17 282 €. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 538 022 € a vlastné imanie 77 273 € (miera samofinancovania 14,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.