D&D Consulting s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 31 734 € (5 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 147 098 | 205 074 | 200 032 | 195 333 | 187 688 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 90 152 | 135 216 | 125 196 | 150 977 | 116 603 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 329 727 | 291 768 | 401 985 | 507 181 | 626 424 |
| Spolu majetok | 450 123 | 455 213 | 572 080 | 668 020 | 758 873 |
| Záväzky spolu | 22 609 | 20 594 | 37 264 | 2 227 | 8 211 |
| Vlastné imanie spolu | 427 514 | 434 619 | 534 816 | 665 793 | 750 662 |
| Vypočítané dividendy | 137 800 | 128 111 | 24 999 | 20 000 | 31 734 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: D&D Consulting s.r.o.
Prehľad
D&D Consulting s.r.o. (IČO 35935944) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pomocné vzdelávacie činnosti i. n. (SK NACE 8569). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 187 688 €, čo je o 3,9 % menej ako rok predtým (195 333 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 116 603 € (62,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 864 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 758 873 € a vlastné imanie 750 662 € (miera samofinancovania 98,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.