Recyklačný servis Sever s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 160 316 | 222 214 | 240 361 | 321 142 | 3 130 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 160 316 | 222 286 | 240 361 | 321 142 | 3 130 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 454 368 | 534 274 | 552 636 | 629 929 | 0 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -220 802 | -300 727 | -319 649 | -316 510 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -79 889 | -17 900 | 735 | 1 084 | -1 870 |
| Vlastné imanie spolu | -294 052 | -311 988 | -312 275 | -308 787 | 3 130 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 44 756 | 0 | 412 789 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -79 793 | -17 784 | 1 038 | 1 458 | -1 870 |
| EBITDA | -79 793 | -17 784 | 1 038 | 1 458 | -1 870 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -79 889 | -17 900 | 930 | 1 372 | -1 870 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -79 889 | -17 900 | 735 | 1 084 | -1 870 |
| Osobné náklady | 16 231 | 8 398 | 1 907 | 2 986 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 022 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
Podobné firmy
Zhrnutie: Recyklačný servis Sever s.r.o.
Prehľad
Recyklačný servis Sever s.r.o. (IČO 35939567) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 412 789 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 1 870 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 3 130 € a vlastné imanie 3 130 € (miera samofinancovania 100 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.