VD Tooling Services, s.r.o.Zaniknutá
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 93 564 | 99 972 | 99 972 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 93 564 | 99 972 | 99 972 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | -1 050 | 39 | 39 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 795 | 87 975 | 93 293 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 75 179 | 5 318 | — |
| Vlastné imanie spolu | 94 614 | 99 933 | 99 933 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 120 045 | 24 810 | — |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 87 613 | 6 352 | — |
| EBITDA | 87 613 | 6 352 | — |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 87 513 | 6 268 | — |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 75 179 | 5 318 | — |
| Osobné náklady | 0 | 0 | — |
| Odpisy | 0 | 0 | — |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | — |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VD Tooling Services, s.r.o.
Prehľad
VD Tooling Services, s.r.o. (IČO 35942461) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005. Stav v registri: zaniknutá spoločnosť. Spoločnosť zanikla 30. 10. 2026. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320).
Hospodárenie
Tržby za rok 2020 boli 24 810 €, čo je o 79,3 % menej ako rok predtým (120 045 €). Zisk po zdanení za rok 2020 bol 5 318 € (21,4 % z tržieb). Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 99 972 € a vlastné imanie 99 933 € (miera samofinancovania 100,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.