DREVOREZ P&Š, spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 22 752 | 23 158 | 18 490 | 0 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 22 752 | 23 158 | 18 490 | 0 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 4 034 | 20 587 | 5 595 | 0 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 674 | 10 877 | -5 270 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 797 | -16 147 | 10 324 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 202 | 1 202 | 1 202 | — |
| Vlastné imanie spolu | 18 718 | 2 571 | 12 895 | 0 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 155 326 | 305 424 | 230 020 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 689 | -15 837 | 11 804 | 0 |
| EBITDA | 5 993 | -15 837 | 11 804 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 797 | -16 147 | 11 696 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 797 | -16 147 | 10 324 | 0 |
| Osobné náklady | 22 303 | 22 830 | 22 710 | 0 |
| Odpisy | 12 682 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | — |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DREVOREZ P&Š, spol. s r. o.
Prehľad
DREVOREZ P&Š, spol. s r. o. (IČO 35951524) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Radošina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konečná úprava dreva (SK NACE 1612). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 18 490 € a vlastné imanie 12 895 € (miera samofinancovania 69,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.