MORAS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 125 080 | 137 846 | 156 924 | 167 680 | 157 385 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 138 | 3 825 | 141 | -4 620 | -7 777 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 39 017 | 44 156 | 47 980 | 48 122 | 43 502 |
| Spolu majetok | 125 519 | 107 251 | 89 101 | 134 367 | 134 239 |
| Záväzky spolu | 71 207 | 49 113 | 30 823 | 80 708 | 88 357 |
| Vlastné imanie spolu | 54 312 | 58 138 | 58 278 | 53 659 | 45 882 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MORAS, s.r.o.
Prehľad
MORAS, s.r.o. (IČO 35951800) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Zlaté Moravce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 157 385 €, čo je o 6,1 % menej ako rok predtým (167 680 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 777 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 74 208 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 134 239 € a vlastné imanie 45 882 € (miera samofinancovania 34,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.