Sunpower Reflect SK, s.r.o.Aktívna

IČO 35952288Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2005Bratislava

Finančný prehľad

379 073 €+99,6%
Tržby 2025
+10,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu46 64527 82318 2909 63627 84748 246
Neobežný majetok spolu27 56319 44211 20921 25448 54235 012
Spolu majetok74 20847 26529 49930 89076 38983 258
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu65 89938 13518 75618 42660 21259 636
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov-3341 6992 4904 1035 8249 537
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 0037911 6131 7213 7137 445
Vlastné imanie spolu8 3099 13010 74312 46416 17723 622
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)230 37090 327101 605276 319189 963379 073
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 0301 7012 5462 6475 23010 112
EBITDA11 2639 93510 7798 48014 11323 624
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 4371 0012 0412 1784 6999 423
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 0037911 6131 7213 7137 445
Osobné náklady8 4798 4792 0162 3472 6382 921
Odpisy8 2338 2348 2335 8338 88313 512
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Sunpower Reflect SK, s.r.o.

Prehľad

Sunpower Reflect SK, s.r.o. (IČO 35952288) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 21 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 379 073 €, čo je o 99,6 % viac ako rok predtým (189 963 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 445 € (2,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 921 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 83 258 € a vlastné imanie 23 622 € (miera samofinancovania 28,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Sunpower Reflect SK, s.r.o. – IČO 35952288 — icoprofil.sk