Q PROFESSIONAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 842 | 700 | 9 099 | 13 489 | 13 508 | 5 202 |
| Neobežný majetok spolu | 14 290 | 3 725 | 0 | 0 | 0 | 23 989 |
| Spolu majetok | 18 132 | 4 425 | 9 099 | 13 489 | 13 508 | 29 191 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 86 663 | 91 500 | 94 526 | 94 233 | 93 641 | 114 798 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -61 998 | -75 502 | -94 046 | -92 397 | -87 715 | -87 104 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 504 | -18 543 | 1 648 | 4 682 | 612 | -5 474 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 331 | 332 | 332 | 331 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | -68 531 | -87 075 | -85 427 | -80 744 | -80 133 | -85 607 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 483 | 11 060 | 40 055 | 35 228 | 29 690 | 26 581 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 809 | -17 441 | 2 249 | 5 436 | 1 518 | -3 525 |
| EBITDA | -2 244 | -6 876 | 5 974 | 5 436 | 1 518 | 3 607 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 504 | -18 543 | 1 648 | 4 682 | 952 | -5 134 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 504 | -18 543 | 1 648 | 4 682 | 612 | -5 474 |
| Osobné náklady | 7 618 | 10 271 | 10 545 | 11 357 | 12 258 | 8 662 |
| Odpisy | 10 565 | 10 565 | 3 725 | 0 | 0 | 7 132 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Q PROFESSIONAL, s.r.o.
Prehľad
Q PROFESSIONAL, s.r.o. (IČO 35962585) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4931). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 581 €, čo je o 10,5 % menej ako rok predtým (29 690 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 474 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 662 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-85 607 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.