FORTIS MEDICAL, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 164 533 € (64 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 283 779 | 283 784 | 402 183 | 334 364 | 419 125 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 61 390 | 47 213 | 157 981 | 94 064 | 119 531 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 117 222 | 178 612 | 0 | 164 533 | 94 064 |
| Spolu majetok | 211 969 | 257 151 | 223 163 | 292 644 | 253 888 |
| Záväzky spolu | 26 053 | 24 022 | 57 878 | 26 743 | 32 989 |
| Vlastné imanie spolu | 185 916 | 233 129 | 165 285 | 265 901 | 220 899 |
| Vypočítané dividendy | 481 232 | 0 | 225 825 | 0 | 164 533 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FORTIS MEDICAL, s.r.o.
Prehľad
FORTIS MEDICAL, s.r.o. (IČO 35963808) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 419 125 €, čo je o 25,3 % viac ako rok predtým (334 364 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 119 531 € (28,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 109 974 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 253 888 € a vlastné imanie 220 899 € (miera samofinancovania 87,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.