COPYMAT, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 193 863 | 108 534 | 171 844 | 219 468 | 179 646 | 152 320 |
| Neobežný majetok spolu | 678 | 271 | 13 422 | 11 043 | 8 663 | 6 283 |
| Spolu majetok | 194 946 | 109 432 | 185 810 | 231 135 | 188 696 | 159 080 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 135 854 | 47 503 | 122 686 | 158 447 | 117 429 | 88 162 |
| Základné imanie | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 | 7 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 787 | 1 428 | 4 264 | 5 460 | 15 024 | 13 604 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 215 | 2 837 | 1 196 | 9 564 | -1 421 | -350 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 50 664 | 50 664 | 50 664 | 50 664 | 50 664 | 50 664 |
| Vlastné imanie spolu | 59 092 | 61 929 | 63 124 | 72 688 | 71 267 | 70 918 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 592 628 | 783 829 | 653 357 | 856 948 | 617 327 | 588 897 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 226 | 4 773 | 1 678 | 12 269 | -614 | 875 |
| EBITDA | 3 633 | 5 180 | 2 804 | 14 649 | 1 766 | 3 255 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 215 | 4 759 | 1 664 | 12 255 | 764 | 1 734 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 215 | 2 837 | 1 196 | 9 564 | -1 421 | -350 |
| Osobné náklady | 3 227 | 12 178 | 21 426 | 19 946 | 19 403 | 11 488 |
| Odpisy | 407 | 407 | 1 126 | 2 380 | 2 380 | 2 380 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: COPYMAT, s.r.o.
Prehľad
COPYMAT, s.r.o. (IČO 36005631) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 588 897 €, čo je o 4,6 % menej ako rok predtým (617 327 €). Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 350 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 488 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 159 080 € a vlastné imanie 70 918 € (miera samofinancovania 44,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.