ALU - METAL s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 388 130 | 439 787 | 449 017 | 396 374 | 367 381 | 637 022 |
| Neobežný majetok spolu | 44 698 | 36 329 | 28 161 | 34 224 | 33 054 | 33 054 |
| Spolu majetok | 436 978 | 480 242 | 481 446 | 435 086 | 405 137 | 673 051 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 195 927 | 238 243 | 254 194 | 226 634 | 224 212 | 480 922 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 212 407 | 233 749 | 234 696 | 219 949 | 201 150 | 173 622 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 21 341 | 947 | -14 747 | -18 800 | -27 528 | 11 204 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 241 051 | 241 999 | 227 252 | 208 452 | 180 925 | 192 129 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 846 086 | 723 116 | 928 441 | 851 525 | 912 896 | 1 041 166 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 750 | 2 331 | -14 201 | -18 249 | -19 916 | 15 706 |
| EBITDA | 32 949 | 10 700 | -6 033 | -10 172 | -18 745 | 15 706 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 167 | 1 800 | -14 747 | -18 800 | -23 688 | 15 044 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 341 | 947 | -14 747 | -18 800 | -27 528 | 11 204 |
| Osobné náklady | 236 434 | 226 217 | 263 576 | 257 659 | 265 646 | 275 111 |
| Odpisy | 7 199 | 8 369 | 8 168 | 8 077 | 1 171 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALU - METAL s.r.o.
Prehľad
ALU - METAL s.r.o. (IČO 36006220) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 041 166 €, čo je o 14,1 % viac ako rok predtým (912 896 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 204 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 275 111 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 673 051 € a vlastné imanie 192 129 € (miera samofinancovania 28,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.