MLO SLOVAKIA, s.r.o.Aktívna

IČO 36007820Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1996Banská Bystrica

Finančný prehľad

7 132 046 €+21,4%
Tržby 2025
+15,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02 mil.4 mil.6 mil.8 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 334 838 € (95 % z rozdeliteľného zisku).

História
2025334 838 €
2024300 000 €
202317 123 €
202227 940 €
202128 882 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu716 231651 903777 7771 303 551933 0151 072 577
Neobežný majetok spolu83 77287 961116 412286 747695 211661 801
Spolu majetok831 434765 839919 4081 618 8581 666 1511 777 249
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu356 717310 463456 5871 036 6061 292 5791 504 999
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov444 020436 046417 143435 731244 19418 588
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)20 9089 03735 711108 463109 232148 509
Fondy a ostatné vlastné imanie1 9921 9921 9921 9921 9921 992
Vlastné imanie spolu473 560453 715461 486552 826362 058175 729
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)3 492 2223 067 2195 341 7245 259 4165 877 2267 132 046
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti39 73132 64971 529172 340176 178241 783
EBITDA59 71848 24086 163188 998237 002326 414
Výsledok hospodárenia pred zdanením35 26613 84751 281146 676147 179206 784
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie20 9089 03735 711108 463109 232148 509
Osobné náklady1 061 2631 094 4921 443 1471 514 8971 764 4161 959 173
Odpisy19 98715 59114 63416 65860 82484 631
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—28 88227 94017 123300 000334 838

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Banská Bystrica

Zhrnutie: MLO SLOVAKIA, s.r.o.

Prehľad

MLO SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 36007820) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s ostatnými potravinami (SK NACE 4727). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 7 132 046 €, čo je o 21,4 % viac ako rok predtým (5 877 226 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 148 509 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 959 173 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 777 249 € a vlastné imanie 175 729 € (miera samofinancovania 9,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MLO SLOVAKIA, s.r.o. – IČO 36007820 — icoprofil.sk