DAND spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 248 775 | 244 255 | 215 753 | 145 549 | 123 551 | 102 045 |
| Neobežný majetok spolu | 4 236 | 11 227 | 8 225 | 20 347 | 30 680 | 26 353 |
| Spolu majetok | 253 011 | 255 482 | 223 978 | 165 896 | 154 231 | 128 398 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 238 204 | 242 884 | 204 868 | 125 353 | 114 626 | 91 513 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 24 219 | 4 400 | 2 191 | 8 377 | 28 737 | 27 802 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -19 819 | -2 209 | 6 512 | 21 433 | -936 | -2 721 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 768 | 3 768 | 3 768 | 4 094 | 5 165 | 5 165 |
| Vlastné imanie spolu | 14 807 | 12 598 | 19 110 | 40 543 | 39 605 | 36 885 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 78 637 | 102 922 | 148 551 | 211 751 | 173 128 | 136 169 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 819 | -2 209 | 6 773 | 23 799 | 1 355 | -937 |
| EBITDA | -13 383 | 1 207 | 9 776 | 26 802 | 5 919 | 6 041 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -19 819 | -2 209 | 6 773 | 23 799 | 24 | -1 761 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 819 | -2 209 | 6 512 | 21 433 | -936 | -2 721 |
| Osobné náklady | 20 858 | 19 849 | 14 899 | 26 154 | 26 769 | 17 566 |
| Odpisy | 6 436 | 3 416 | 3 003 | 3 003 | 4 564 | 6 978 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: DAND spol. s r.o.
Prehľad
DAND spol. s r.o. (IČO 36012581) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Hriňová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 169 €, čo je o 21,3 % menej ako rok predtým (173 128 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 2 721 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 17 566 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 128 398 € a vlastné imanie 36 885 € (miera samofinancovania 28,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.