LV, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 760 | 6 454 | 8 931 | 9 108 | 11 623 | 12 643 |
| Neobežný majetok spolu | 1 879 | 939 | 313 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 730 | 7 393 | 9 335 | 9 199 | 11 714 | 12 734 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 727 | 11 416 | 14 112 | 14 362 | 14 586 | 14 674 |
| Základné imanie | 18 721 | 18 723 | 18 723 | 18 723 | 18 723 | 18 723 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -21 668 | -23 186 | -23 214 | -23 967 | -24 353 | -22 062 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 518 | -28 | -754 | -387 | 2 290 | 931 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 468 | 468 | 468 | 468 | 468 | 468 |
| Vlastné imanie spolu | -3 997 | -4 023 | -4 777 | -5 163 | -2 872 | -1 940 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 241 | 7 337 | 7 337 | 9 866 | 11 131 | 11 131 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 435 | 234 | -665 | -195 | 2 828 | 1 471 |
| EBITDA | -183 | 1 173 | -39 | 118 | 2 828 | 1 471 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 518 | -28 | -754 | -387 | 2 630 | 1 271 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 518 | -28 | -754 | -387 | 2 290 | 931 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 252 | 939 | 626 | 313 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LV, s.r.o.
Prehľad
LV, s.r.o. (IČO 36168009) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 18 723 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 131 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 931 € (8,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 940 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.