MIHYRING s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 558 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 679 | 23 024 | 0 | 0 | 39 023 | 69 357 |
| Neobežný majetok spolu | 738 497 | 743 014 | 0 | 0 | 732 056 | 732 056 |
| Spolu majetok | 750 176 | 766 038 | 0 | 0 | 771 079 | 801 413 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 102 552 | 126 149 | 0 | 0 | 103 696 | 104 014 |
| Základné imanie | 1 000 002 | 1 000 002 | 0 | 0 | 1 000 002 | 1 000 002 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -364 332 | -359 304 | 0 | 0 | -344 914 | -333 177 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 586 | -1 367 | 0 | 0 | 11 737 | 30 574 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 368 | 558 | — | — | 558 | — |
| Vlastné imanie spolu | 647 624 | 639 889 | 0 | 0 | 667 383 | 697 399 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 173 640 | 62 796 | 0 | 0 | 123 785 | 62 106 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 750 | -1 185 | 0 | 0 | 14 976 | 34 696 |
| EBITDA | 10 971 | -1 185 | 0 | 0 | 14 976 | 34 696 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 070 | -1 367 | 0 | 0 | 14 856 | 33 971 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 586 | -1 367 | 0 | 0 | 11 737 | 30 574 |
| Osobné náklady | 8 197 | 16 333 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 558 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MIHYRING s.r.o.
Prehľad
MIHYRING s.r.o. (IČO 36168483) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 1 000 002 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 62 106 €, čo je o 49,8 % menej ako rok predtým (123 785 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 30 574 € (49,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 801 413 € a vlastné imanie 697 399 € (miera samofinancovania 87,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.