Mestské televízne štúdio s.r.o. RožňavaAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 560 | 24 571 | 20 208 | 20 206 | 16 689 | 17 388 |
| Neobežný majetok spolu | 7 565 | 3 644 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 33 125 | 28 215 | 20 208 | 20 206 | 16 689 | 17 388 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 713 | 4 071 | 5 326 | 7 375 | 8 892 | 11 477 |
| Základné imanie | 110 411 | 110 411 | 110 411 | 110 411 | 110 411 | 110 411 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -87 492 | -90 529 | -92 797 | -102 059 | -104 110 | -109 144 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 037 | -2 268 | -9 262 | -2 051 | -5 034 | -1 886 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 530 | 6 530 | 6 530 | 6 530 | 6 530 | 6 530 |
| Vlastné imanie spolu | 26 412 | 24 144 | 14 882 | 12 831 | 7 797 | 5 911 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 63 438 | 63 205 | 61 551 | 73 000 | 84 988 | 103 879 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 779 | -2 139 | -9 132 | -1 912 | -3 918 | -770 |
| EBITDA | 1 144 | 1 782 | -5 488 | -1 912 | -3 918 | -770 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 037 | -2 268 | -9 262 | -2 051 | -4 074 | -926 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 037 | -2 268 | -9 262 | -2 051 | -5 034 | -1 886 |
| Osobné náklady | 27 852 | 26 881 | 33 340 | 41 843 | 63 217 | 83 251 |
| Odpisy | 3 923 | 3 921 | 3 644 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mestské televízne štúdio s.r.o. Rožňava
Prehľad
Mestské televízne štúdio s.r.o. Rožňava (IČO 36172529) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: vysielanie televízie, retransmisia a predplatené programy televízie (SK NACE 6020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 110 411 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 879 €, čo je o 22,2 % viac ako rok predtým (84 988 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 886 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 83 251 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 388 € a vlastné imanie 5 911 € (miera samofinancovania 34,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.