KOPULA, spol. s r.o., Veľké KapušanyAktívna

IČO 36172570Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Veľké Kapušany

Finančný prehľad

17 883 €+272,6%
Tržby 2025
+34,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
05 tis.10 tis.15 tis.20 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu18 7964 0551 7373 7394 69717 637
Neobežný majetok spolu23 83513 94613 05712 16811 27910 890
Spolu majetok42 63118 00114 79415 90715 97628 527
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu19 5228 9444 6594 6884 9474 921
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov14 88615 6601 6082 6323 6613 472
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)815-14 0521 0781 083-18912 577
Fondy a ostatné vlastné imanie769810810865918918
Vlastné imanie spolu23 1099 05710 13511 21911 02923 606
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)4 0003 7604 8004 8004 80017 883
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti972-13 9331 5181 27415113 630
EBITDA1 861-13 0442 4072 1631 04014 019
Výsledok hospodárenia pred zdanením958-13 9481 2691 27415113 622
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie815-14 0521 0781 083-18912 577
Osobné náklady000000
Odpisy889889889889889389
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: KOPULA, spol. s r.o., Veľké Kapušany

Prehľad

KOPULA, spol. s r.o., Veľké Kapušany (IČO 36172570) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Kapušany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 17 883 €, čo je o 273 % viac ako rok predtým (4 800 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 577 € (70,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 527 € a vlastné imanie 23 606 € (miera samofinancovania 82,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

KOPULA, spol. s r.o., Veľké Kapušany – IČO 36172570 — icoprofil.sk