KVATROMED, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 736 644 | 679 946 | 685 658 | 704 016 | 601 028 | 583 685 |
| Neobežný majetok spolu | 34 010 | 23 517 | 23 517 | 13 023 | 13 023 | 13 023 |
| Spolu majetok | 771 953 | 704 790 | 710 467 | 718 897 | 615 069 | 597 896 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 160 089 | 81 131 | 85 005 | 90 141 | 82 027 | 56 183 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 539 668 | 616 856 | 592 692 | 594 495 | 493 937 | 502 075 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 41 229 | -24 164 | 1 803 | 3 294 | 8 138 | 8 671 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 24 328 | 24 328 | 24 328 | 24 328 | 24 328 | 24 328 |
| Vlastné imanie spolu | 611 864 | 623 659 | 625 462 | 628 756 | 533 042 | 541 713 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 469 184 | 277 779 | 257 686 | 312 284 | 342 474 | 386 259 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 53 220 | -35 076 | 4 976 | 8 010 | 13 443 | 13 098 |
| EBITDA | 63 714 | -24 583 | 4 976 | 17 670 | 13 443 | 13 098 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 52 393 | -24 164 | 2 053 | 4 042 | 10 436 | 11 026 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 41 229 | -24 164 | 1 803 | 3 294 | 8 138 | 8 671 |
| Osobné náklady | 93 595 | 77 397 | 78 745 | 78 912 | 83 689 | 89 885 |
| Odpisy | 10 494 | 10 493 | 0 | 9 660 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 103 852 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KVATROMED, s.r.o.
Prehľad
KVATROMED, s.r.o. (IČO 36173622) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba elektronických a optických prístrojov (SK NACE 3313). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 386 259 €, čo je o 12,8 % viac ako rok predtým (342 474 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 671 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 89 885 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 597 896 € a vlastné imanie 541 713 € (miera samofinancovania 90,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.