VITAL, spol. s r.o., MichalovceAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 63 193 | 44 604 | 134 732 | 82 221 | 67 441 |
| Neobežný majetok spolu | 20 038 | 11 636 | 8 402 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 84 461 | 57 452 | 144 362 | 83 354 | 67 441 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 56 492 | 15 562 | 102 086 | 37 167 | 17 505 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -250 | 1 296 | 1 251 | 1 636 | 5 548 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 296 | 71 | 385 | 3 911 | 3 748 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 284 | 33 884 | 34 000 | 34 000 | 34 000 |
| Vlastné imanie spolu | 27 969 | 41 890 | 42 276 | 46 187 | 49 936 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 389 248 | 84 399 | 322 426 | 236 733 | 79 393 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 753 | 2 392 | 2 472 | 6 676 | 4 809 |
| EBITDA | 12 155 | 10 794 | 10 872 | 15 078 | 4 809 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 457 | 315 | 675 | 5 146 | 4 708 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 296 | 71 | 385 | 3 911 | 3 748 |
| Osobné náklady | 1 379 | 1 321 | 1 427 | 1 529 | 0 |
| Odpisy | 8 402 | 8 402 | 8 400 | 8 402 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VITAL, spol. s r.o., Michalovce
Prehľad
VITAL, spol. s r.o., Michalovce (IČO 36174939) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 79 393 €, čo je o 66,5 % menej ako rok predtým (236 733 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 32,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 748 € (4,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 67 441 € a vlastné imanie 49 936 € (miera samofinancovania 74,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.