VERUM, spol. s r.o. KošiceAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 200 092 € (9 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 253 663 | 363 627 | 320 976 | 326 682 | 331 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -106 645 | -158 264 | -118 025 | 242 319 | -88 832 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 286 573 | 2 179 928 | 2 021 664 | 1 903 638 | 1 945 865 |
| Spolu majetok | 3 806 623 | 3 606 125 | 3 497 810 | 3 757 900 | 3 374 838 |
| Záväzky spolu | 1 589 206 | 1 569 853 | 1 579 563 | 1 597 335 | 1 503 197 |
| Vlastné imanie spolu | 2 194 536 | 2 036 272 | 1 918 247 | 2 160 565 | 1 871 641 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 092 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: VERUM, spol. s r.o. Košice
Prehľad
VERUM, spol. s r.o. Košice (IČO 36175854) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 13 280 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 331 512 €, čo je o 1,5 % viac ako rok predtým (326 682 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 88 832 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 50 652 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 374 838 € a vlastné imanie 1 871 641 € (miera samofinancovania 55,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.