GEOSPOL EAST, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 019 | 9 286 | 9 199 | 9 109 | 8 907 | 8 803 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 019 | 9 286 | 9 199 | 9 109 | 8 907 | 8 803 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 | 0 | 0 | 0 | 202 | 104 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 800 | 927 | 2 215 | 2 127 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 128 | 1 288 | -88 | -90 | -202 | -104 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 432 | 432 | 432 | 432 | 2 267 | 2 163 |
| Vlastné imanie spolu | 7 999 | 9 286 | 9 199 | 9 109 | 8 705 | 8 699 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 200 | 1 368 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | 200 | 1 368 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 128 | 1 288 | -88 | -90 | -202 | -104 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 128 | 1 288 | -88 | -90 | -202 | -104 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: GEOSPOL EAST, spol. s r.o.
Prehľad
GEOSPOL EAST, spol. s r.o. (IČO 36183415) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 104 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 8 803 € a vlastné imanie 8 699 € (miera samofinancovania 98,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.