Vrbovtherm, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 59 944 | 25 349 | 19 513 | 28 228 | 19 503 | 22 031 |
| Neobežný majetok spolu | 27 154 | 101 302 | 271 889 | 378 569 | 447 902 | 452 974 |
| Spolu majetok | 87 098 | 126 651 | 291 402 | 406 797 | 467 405 | 475 005 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 82 159 | 129 340 | 299 680 | 424 993 | 526 220 | 549 799 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 033 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 033 | -7 628 | -15 250 | -25 168 | -65 787 | -81 766 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | 4 939 | -2 689 | -8 278 | -18 196 | -58 815 | -74 794 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 10 427 | 0 | 0 | 258 340 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 793 | -7 390 | -14 946 | -24 823 | -65 084 | -80 198 |
| EBITDA | -1 793 | -7 390 | -2 990 | -20 735 | -62 528 | -71 583 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 033 | -7 628 | -15 250 | -25 168 | -65 447 | -79 846 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 033 | -7 628 | -15 250 | -25 168 | -65 787 | -81 766 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 128 281 |
| Odpisy | 0 | 0 | 11 956 | 4 088 | 2 556 | 8 615 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vrbovtherm, s.r.o.
Prehľad
Vrbovtherm, s.r.o. (IČO 36186481) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Kežmarok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s použitým tovarom (SK NACE 4779). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 258 340 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 81 766 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 128 281 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-74 794 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.