Gemerská stavebná spoločnosť, a. s.Aktívna

IČO 36187496Akciová spoločnosťZaložená 1998Rožňava

Finančný prehľad

420 595 €-16,1%
Tržby 2025
+10,7%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu32 17925 782107 823103 098195 438119 292
Neobežný majetok spolu85 77983 65878 866229 039238 293392 964
Spolu majetok118 134109 696186 772332 137433 731512 256
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu23 31320 202109 366255 611357 755239 945
Základné imanie33 86433 86433 86433 86433 86433 864
Výsledok hospodárenia minulých rokov53 30154 18448 85636 77035 89035 339
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)883-5 327-12 087-881-551-7 383
Fondy a ostatné vlastné imanie6 7736 7736 7736 7736 773210 491
Vlastné imanie spolu94 82189 49477 40676 52675 976272 311
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)253 306188 6942 100374 520501 165420 595
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 202-4 177-11 529-7073 350-5 414
EBITDA4 322-2 057-9 40914 88931 3956 726
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 128-5 327-12 087-8363 289-5 463
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie883-5 327-12 087-881-551-7 383
Osobné náklady31 09632 0004 0564 94621 40431 683
Odpisy2 1202 1202 12015 59628 04512 140
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Gemerská stavebná spoločnosť, a. s.

Prehľad

Gemerská stavebná spoločnosť, a. s. (IČO 36187496) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Rožňava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba transportného betónu (SK NACE 2363). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 33 864 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 420 595 €, čo je o 16,1 % menej ako rok predtým (501 165 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 7 383 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 31 683 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 512 256 € a vlastné imanie 272 311 € (miera samofinancovania 53,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Gemerská stavebná spoločnosť, a. s. – IČO 36187496 — icoprofil.sk