ROKOSAN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 107 779 | 7 114 246 | 4 375 045 | 4 384 508 | 4 346 553 | 4 415 097 |
| Neobežný majetok spolu | 579 904 | 581 732 | 720 642 | 1 025 334 | 1 009 753 | 957 070 |
| Spolu majetok | 7 697 198 | 7 705 427 | 5 106 146 | 5 419 799 | 5 365 787 | 5 381 318 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 192 350 | 4 233 433 | 1 610 939 | 1 957 699 | 2 021 883 | 1 992 509 |
| Základné imanie | 6 675 | 6 675 | 6 675 | 6 675 | 6 675 | 6 675 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 642 369 | 3 426 657 | 3 371 724 | 3 394 524 | 3 361 417 | 3 243 221 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -238 204 | -55 346 | 22 800 | -33 107 | -118 196 | 44 905 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 27 222 | 27 222 | 27 222 | 27 222 | 27 222 | 27 222 |
| Vlastné imanie spolu | 3 438 062 | 3 405 208 | 3 428 421 | 3 395 314 | 3 277 118 | 3 322 023 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 597 778 | 895 802 | 1 241 115 | 1 409 424 | 1 021 864 | 902 306 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 831 | 168 360 | 77 801 | -13 387 | -103 510 | 56 436 |
| EBITDA | 66 151 | 202 146 | 112 214 | 39 891 | -36 137 | 162 228 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -238 204 | -55 346 | 32 408 | -27 174 | -114 356 | 48 745 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -238 204 | -55 346 | 22 800 | -33 107 | -118 196 | 44 905 |
| Osobné náklady | 216 258 | 158 115 | 210 032 | 259 243 | 225 225 | 180 947 |
| Odpisy | 69 982 | 33 786 | 34 413 | 53 278 | 67 373 | 105 792 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ROKOSAN s.r.o.
Prehľad
ROKOSAN s.r.o. (IČO 36191116) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Sečovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín (SK NACE 2015). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 675 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 902 306 €, čo je o 11,7 % menej ako rok predtým (1 021 864 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 44 905 € (5,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 180 947 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 381 318 € a vlastné imanie 3 322 023 € (miera samofinancovania 61,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.