AT AGROCES, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 456 021 | 1 750 289 | 1 052 965 | 691 740 | 840 414 |
| Neobežný majetok spolu | 1 553 742 | 1 741 526 | 1 573 814 | 1 706 226 | 2 576 951 |
| Spolu majetok | 3 013 319 | 3 495 123 | 2 828 722 | 2 401 244 | 3 422 207 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 869 763 | 2 531 517 | 2 254 448 | 1 885 594 | 2 850 262 |
| Základné imanie | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 | 1 000 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 375 | 68 284 | -93 162 | -470 105 | -508 673 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 67 909 | -161 446 | -379 253 | -50 828 | -217 333 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 23 822 | 23 822 | 23 822 | 23 822 | 23 822 |
| Vlastné imanie spolu | 1 092 106 | 930 660 | 551 407 | 502 889 | 297 816 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 616 761 | 1 812 790 | 2 131 228 | 2 295 882 | 1 733 286 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 126 734 | -86 216 | -256 196 | 73 037 | -102 681 |
| EBITDA | 386 226 | 269 225 | 123 637 | 400 719 | 173 855 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 79 718 | -161 446 | -379 253 | -46 988 | -213 493 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 67 909 | -161 446 | -379 253 | -50 828 | -217 333 |
| Osobné náklady | 322 541 | 317 664 | 317 851 | 273 565 | 217 641 |
| Odpisy | 259 492 | 355 441 | 379 833 | 327 682 | 276 536 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AT AGROCES, spol. s r.o.
Prehľad
AT AGROCES, spol. s r.o. (IČO 36194204) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Cestice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 1 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 733 286 €, čo je o 24,5 % menej ako rok predtým (2 295 882 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 217 333 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 217 641 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 422 207 € a vlastné imanie 297 816 € (miera samofinancovania 8,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.