SWIDA Innovative s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 355 245 € (49 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 20 296 696 | 35 633 693 | 28 314 286 | 23 038 832 | 25 536 357 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 714 904 | 3 171 073 | 1 547 927 | 54 584 | 607 891 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 719 548 | 0 | 3 171 073 | 2 718 998 | 1 418 337 |
| Spolu majetok | 8 117 273 | 10 346 926 | 9 931 974 | 7 432 351 | 7 049 784 |
| Záväzky spolu | 5 655 321 | 7 148 353 | 5 185 474 | 4 631 269 | 4 996 056 |
| Vlastné imanie spolu | 2 461 952 | 3 198 573 | 4 746 500 | 2 801 082 | 2 053 728 |
| Vypočítané dividendy | 866 729 | 2 434 452 | 0 | 2 000 002 | 1 355 245 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: SWIDA Innovative s.r.o.
Prehľad
SWIDA Innovative s.r.o. (IČO 36194328) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné činnosti v doprave (SK NACE 5226). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 25 536 357 €, čo je o 10,8 % viac ako rok predtým (23 038 832 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 607 891 € (2,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 886 981 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 049 784 € a vlastné imanie 2 053 728 € (miera samofinancovania 29,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.