STAFER, s.r.o.Aktívna

IČO 36195715Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2000Michalovce

Finančný prehľad

5 538 642 €+1,9%
Tržby 2025
+15,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02 mil.4 mil.6 mil.8 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)5 327 3886 670 1084 754 8855 434 8335 538 642
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie599 049-33 372-245 837-212 032-161 708
Výsledok hospodárenia minulých rokov707 4091 306 4581 273 0861 027 250815 217
Spolu majetok1 820 2101 790 3081 520 0941 455 7121 272 462
Záväzky spolu457 275460 745436 423583 753561 265
Vlastné imanie spolu1 362 8801 329 5081 083 671871 640709 931
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Michalovce

Zhrnutie: STAFER, s.r.o.

Prehľad

STAFER, s.r.o. (IČO 36195715) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: recyklácia materiálov (SK NACE 3821). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 5 538 642 €, čo je o 1,9 % viac ako rok predtým (5 434 833 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 161 708 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 657 980 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 272 462 € a vlastné imanie 709 931 € (miera samofinancovania 55,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

STAFER, s.r.o. – IČO 36195715 — icoprofil.sk