NOTES, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 7 999 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 3 508 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 180 537 | 5 329 110 | 4 811 826 | 4 641 318 | 6 018 056 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 413 607 | 518 749 | 229 572 | 112 195 | 19 948 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 155 361 | 2 558 968 | 3 064 717 | 3 294 288 | 3 398 484 |
| Spolu majetok | 5 996 973 | 7 593 122 | 7 152 012 | 8 701 822 | 7 149 519 |
| Záväzky spolu | 2 405 748 | 3 506 185 | 2 433 216 | 3 877 368 | 2 329 301 |
| Vlastné imanie spolu | 3 374 439 | 3 882 829 | 4 527 365 | 4 645 701 | 4 654 142 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 10 000 | 0 | 0 | 7 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: NOTES, a.s.
Prehľad
NOTES, a.s. (IČO 36195758) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Slavošovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba papiernických potrieb (SK NACE 1723). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 673 429 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 018 056 €, čo je o 29,7 % viac ako rok predtým (4 641 318 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 948 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 457 763 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 149 519 € a vlastné imanie 4 654 142 € (miera samofinancovania 65,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.