GLOBALYST, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 766 | 16 014 | 16 740 | 16 614 | 18 780 | 19 084 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 15 766 | 16 014 | 16 740 | 16 614 | 18 780 | 19 084 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 102 | 52 | 214 | 85 | 423 | 425 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 112 | 8 693 | 8 991 | 9 555 | 9 558 | 11 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 581 | 298 | 564 | 3 | 1 828 | 302 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | 15 664 | 15 962 | 16 526 | 16 529 | 18 357 | 18 659 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 726 | 12 482 | 25 660 | 9 826 | 8 718 | 5 457 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 807 | 350 | 663 | 64 | 2 228 | 702 |
| EBITDA | 807 | 350 | 663 | 64 | 2 228 | 702 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 683 | 350 | 663 | 4 | 2 168 | 642 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 581 | 298 | 564 | 3 | 1 828 | 302 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GLOBALYST, s.r.o.
Prehľad
GLOBALYST, s.r.o. (IČO 36207861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 457 €, čo je o 37,4 % menej ako rok predtým (8 718 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 24,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 302 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 084 € a vlastné imanie 18 659 € (miera samofinancovania 97,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.