MAGURA, s.r.o.Aktívna

IČO 36215104Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2002Pozdišovce

Finančný prehľad

1 555 533 €+13,2%
Tržby 2025
+54,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu63 11438 104129 672321 296448 479280 159
Neobežný majetok spolu597 161487 703660 499596 397469 542380 976
Spolu majetok660 275525 807790 171917 693918 021661 135
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu581 117400 732624 510780 220778 563514 869
Základné imanie70 00070 00070 00070 00070 00070 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov14 8539 15812 7384 002-24 186-22 200
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 6953 579-8 735-28 1871 9866 808
Fondy a ostatné vlastné imanie—42 33891 65891 65891 65891 658
Vlastné imanie spolu79 158125 075165 661137 473139 458146 266
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)174 620313 8551 404 4341 509 0091 373 7301 555 533
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti40 78938 05042 70531 26834 24829 613
EBITDA76 635220 408202 485218 458193 721195 197
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 6954 531-6 433-24 5226 10311 614
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 6953 579-8 735-28 1871 9866 808
Osobné náklady64 20723 36155 172101 03048 279145 960
Odpisy35 846182 358159 780187 190159 473165 584
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: MAGURA, s.r.o.

Prehľad

MAGURA, s.r.o. (IČO 36215104) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Pozdišovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 70 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 1 555 533 €, čo je o 13,2 % viac ako rok predtým (1 373 730 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 54,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 808 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 145 960 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 661 135 € a vlastné imanie 146 266 € (miera samofinancovania 22,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MAGURA, s.r.o. – IČO 36215104 — icoprofil.sk