HORIZONT M, s.r.o.Aktívna

IČO 36220426Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Dunajská Streda

Finančný prehľad

82 702 €+1,4%
Tržby 2025
-11,1%
Priemerná ročná zmena 2021–2025
050 tis.100 tis.150 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu308 744335 688336 440357 140410 391
Neobežný majetok spolu1 099 4281 104 1401 108 3621 085 1831 067 242
Spolu majetok1 408 1721 439 8281 444 8021 442 3231 477 633
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 415 7551 399 4481 395 1421 360 9011 358 252
Základné imanie9 0009 0009 0009 0009 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-222 195-39 0838 88018 16049 922
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)183 11247 9639 28031 76237 959
Fondy a ostatné vlastné imanie22 50022 50022 50022 50022 500
Vlastné imanie spolu-7 58340 38049 66081 422119 381
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)132 299116 10876 20281 55982 702
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti213 50342 549-5 28517 02818 824
EBITDA231 05063 38916 60940 20739 889
Výsledok hospodárenia pred zdanením217 29450 61110 25932 73438 947
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie183 11247 9639 28031 76237 959
Osobné náklady37 00621 09918 32017 35613 435
Odpisy17 54720 84021 89423 17921 065
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: HORIZONT M, s.r.o.

Prehľad

HORIZONT M, s.r.o. (IČO 36220426) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 82 702 €, čo je o 1,4 % viac ako rok predtým (81 559 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 37 959 € (45,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 435 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 477 633 € a vlastné imanie 119 381 € (miera samofinancovania 8,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

HORIZONT M, s.r.o. – IČO 36220426 — icoprofil.sk