VEM Slovakia, s.r.o.Aktívna

IČO 36221309Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Piešťany

Finančný prehľad

4 756 251 €+4,6%
Tržby 2025
+9,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
02 mil.4 mil.6 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)3 253 6143 460 3123 593 6994 547 7084 756 251
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie48 38748 02280 835102 01135 252
Výsledok hospodárenia minulých rokov-958 466-912 498-866 877-790 084-693 174
Spolu majetok2 133 3212 178 2972 297 8763 831 8073 666 510
Záväzky spolu475 253472 207510 9511 942 7401 741 196
Vlastné imanie spolu1 658 0681 706 0901 786 9251 888 9361 924 188
Vypočítané dividendy00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok18

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: VEM Slovakia, s.r.o.

Prehľad

VEM Slovakia, s.r.o. (IČO 36221309) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov (SK NACE 2711). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 2 058 023 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 4 756 251 €, čo je o 4,6 % viac ako rok predtým (4 547 708 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 252 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 963 650 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 666 510 € a vlastné imanie 1 924 188 € (miera samofinancovania 52,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

VEM Slovakia, s.r.o. – IČO 36221309 — icoprofil.sk