AUTO-SiSi, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 276 658 | 230 743 | 320 329 | 295 104 | 236 031 | 235 781 |
| Neobežný majetok spolu | 159 020 | 135 107 | 126 054 | 223 343 | 272 516 | 220 367 |
| Spolu majetok | 435 678 | 365 850 | 446 383 | 518 447 | 508 547 | 456 148 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 348 821 | 275 782 | 293 331 | 301 175 | 264 655 | 196 605 |
| Základné imanie | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 | 38 200 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -265 940 | -255 163 | -251 953 | -188 968 | -124 748 | -98 128 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 777 | 3 211 | 62 985 | 64 220 | 26 620 | 15 651 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 303 820 | 303 820 | 303 820 | 303 820 | 303 820 | 303 820 |
| Vlastné imanie spolu | 86 857 | 90 068 | 153 052 | 217 272 | 243 892 | 259 543 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 126 659 | 131 650 | 210 908 | 227 839 | 211 767 | 174 314 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 406 | 4 704 | 80 195 | 81 696 | 33 850 | 20 341 |
| EBITDA | 35 320 | 28 618 | 112 613 | 106 235 | 90 074 | 79 647 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 337 | 4 064 | 80 060 | 81 570 | 33 743 | 20 280 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 777 | 3 211 | 62 985 | 64 220 | 26 620 | 15 651 |
| Osobné náklady | 1 213 | 1 306 | 1 209 | 1 276 | 3 044 | 3 347 |
| Odpisy | 23 914 | 23 914 | 32 418 | 24 539 | 56 224 | 59 306 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AUTO-SiSi, s.r.o.
Prehľad
AUTO-SiSi, s.r.o. (IČO 36221422) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 38 200 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 174 314 €, čo je o 17,7 % menej ako rok predtým (211 767 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 651 € (9,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 347 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 456 148 € a vlastné imanie 259 543 € (miera samofinancovania 56,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.