KERAMONT SK s.r.o.Aktívna

IČO 36223719Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1997Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

51 154 €+25,8%
Tržby 2025
-14,6%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu45 57428 61038 85718 05515 80618 493
Neobežný majetok spolu35 14114 48411 8909 29525 27726 147
Spolu majetok80 71543 09450 74727 35041 48645 010
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu67 49492 40699 71883 59593 03383 981
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov11 6446 082-56 451-56 111-63 384-58 686
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-5 562-62 533341-7 2734 69812 576
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu13 221-49 312-48 971-56 245-51 547-38 971
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)112 59863 66779 78843 53940 67351 154
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-1 721-59 5791 928-5 2727 29415 413
EBITDA7 600-57 3164 522-2 67812 11322 699
Výsledok hospodárenia pred zdanením-5 562-62 533392-7 2735 03813 536
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-5 562-62 533341-7 2734 69812 576
Osobné náklady6 67312 26614 19214 5152 2933 051
Odpisy9 3212 2632 5942 5944 8197 286
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: KERAMONT SK s.r.o.

Prehľad

KERAMONT SK s.r.o. (IČO 36223719) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 29 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 51 154 €, čo je o 25,8 % viac ako rok predtým (40 673 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 576 € (24,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 051 €.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-38 971 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

KERAMONT SK s.r.o. – IČO 36223719 — icoprofil.sk