ROVEZ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 205 870 € (35 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 973 964 | 694 366 | 633 247 | 581 316 | 514 743 | 551 780 |
| Neobežný majetok spolu | 120 897 | 148 458 | 102 414 | 127 940 | 118 821 | 81 071 |
| Spolu majetok | 1 094 861 | 842 824 | 735 661 | 709 256 | 633 564 | 632 851 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 195 521 | 57 864 | 25 618 | 46 602 | 33 605 | 46 580 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 745 867 | 571 673 | 607 802 | 463 816 | 478 873 | 386 672 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 146 056 | 205 870 | 94 824 | 191 421 | 113 669 | 192 182 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 778 | 778 | 778 | 778 | 778 | 778 |
| Vlastné imanie spolu | 899 340 | 784 960 | 710 043 | 662 654 | 599 959 | 586 271 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 591 872 | 673 459 | 479 026 | 594 831 | 505 294 | 646 579 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 201 507 | 262 975 | 123 357 | 244 660 | 146 022 | 245 201 |
| EBITDA | 306 175 | 303 834 | 169 849 | 277 335 | 181 675 | 285 985 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 200 576 | 262 182 | 122 497 | 243 790 | 145 412 | 244 438 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 146 056 | 205 870 | 94 824 | 191 421 | 113 669 | 192 182 |
| Osobné náklady | 111 446 | 98 881 | 77 120 | 103 108 | 106 751 | 95 967 |
| Odpisy | 104 668 | 40 859 | 46 492 | 32 675 | 35 653 | 40 784 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 320 250 | 169 741 | 238 810 | 176 364 | 205 870 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ROVEZ, s.r.o.
Prehľad
ROVEZ, s.r.o. (IČO 36225801) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1997 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4650). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 646 579 €, čo je o 28,0 % viac ako rok predtým (505 294 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 192 182 € (29,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 95 967 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 632 851 € a vlastné imanie 586 271 € (miera samofinancovania 92,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.