EKOLAS SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 179 574 € (47 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 605 435 | 600 887 | 516 663 | 916 874 | 828 092 | 826 443 |
| Neobežný majetok spolu | 15 070 | 20 672 | 55 664 | 47 135 | 59 620 | 36 619 |
| Spolu majetok | 621 958 | 622 945 | 578 857 | 968 206 | 889 860 | 865 381 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 325 224 | 325 692 | 333 132 | 625 770 | 501 742 | 631 479 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 177 350 | 177 350 | 178 028 | 201 278 | 201 278 | 201 240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 112 080 | 112 599 | 60 393 | 133 832 | 179 536 | 24 752 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 296 734 | 297 253 | 245 725 | 342 414 | 388 118 | 233 296 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 251 342 | 1 667 584 | 1 706 404 | 4 332 230 | 5 149 437 | 2 146 249 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 145 150 | 144 463 | 75 537 | 174 035 | 227 688 | 30 632 |
| EBITDA | 147 920 | 148 949 | 83 192 | 191 544 | 252 368 | 53 633 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 142 830 | 144 966 | 76 370 | 171 751 | 228 191 | 30 869 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 112 080 | 112 599 | 60 393 | 133 832 | 179 536 | 24 752 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 770 | 4 486 | 7 655 | 17 509 | 24 680 | 23 001 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 112 080 | 111 921 | 37 143 | 133 832 | 179 574 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EKOLAS SK, s.r.o.
Prehľad
EKOLAS SK, s.r.o. (IČO 36229024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1998 a pôsobí 28 rokov. Sídlo podľa registra: Jaslovské Bohunice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 146 249 €, čo je o 58,3 % menej ako rok predtým (5 149 437 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 752 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 865 381 € a vlastné imanie 233 296 € (miera samofinancovania 27,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.