AMON CS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 307 473 | 307 473 | 315 153 | 322 153 | 305 818 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 307 473 | 307 473 | 315 153 | 322 153 | 305 818 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 083 | 2 083 | 9 763 | 16 313 | 150 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 298 087 | 298 087 | 298 087 | 298 087 | 298 537 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | — | 0 | 450 | -172 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 305 390 | 305 390 | 305 390 | 305 840 | 305 668 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | — | 0 | 7 000 | 51 818 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | — | 0 | 450 | -172 |
| EBITDA | — | — | 0 | 450 | -172 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | — | 0 | 450 | -172 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | — | 0 | 450 | -172 |
| Osobné náklady | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AMON CS, s.r.o.
Prehľad
AMON CS, s.r.o. (IČO 36231428) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 51 818 €, čo je o 640 % viac ako rok predtým (7 000 €). Rok 2023 skončil stratou 172 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 305 818 € a vlastné imanie 305 668 € (miera samofinancovania 100,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.