EKON - PERFECT, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 28 716 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 455 | 42 058 | 60 364 | 60 995 | 60 140 | 55 339 |
| Neobežný majetok spolu | 7 610 | 29 464 | 18 396 | 10 220 | 2 044 | 0 |
| Spolu majetok | 36 065 | 71 522 | 78 760 | 71 215 | 62 184 | 55 339 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 865 | 40 147 | 34 836 | 26 394 | 26 164 | 18 451 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 11 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 086 | 24 071 | 36 620 | 37 517 | 28 716 | 29 584 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 24 200 | 31 375 | 43 924 | 44 821 | 36 020 | 36 888 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 115 923 | 127 232 | 154 575 | 160 231 | 173 698 | 166 417 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 858 | 31 481 | 47 334 | 48 363 | 37 158 | 38 684 |
| EBITDA | 17 001 | 41 498 | 58 402 | 56 539 | 45 334 | 40 558 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 785 | 30 872 | 46 622 | 47 695 | 36 695 | 38 718 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 086 | 24 071 | 36 620 | 37 517 | 28 716 | 29 584 |
| Osobné náklady | 52 674 | 40 865 | 45 263 | 51 318 | 74 473 | 82 471 |
| Odpisy | 10 143 | 10 017 | 11 068 | 8 176 | 8 176 | 1 874 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 16 896 | 24 071 | 36 620 | 37 517 | 28 716 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EKON - PERFECT, spol. s r.o.
Prehľad
EKON - PERFECT, spol. s r.o. (IČO 36232211) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 166 417 €, čo je o 4,2 % menej ako rok predtým (173 698 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 584 € (17,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 82 471 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 55 339 € a vlastné imanie 36 888 € (miera samofinancovania 66,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.