STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o.Aktívna

IČO 36234311Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1999Holíč

Finančný prehľad

761 621 €-20,4%
Tržby 2025
-11,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
2022149 728 €
202131 233 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu2 688 4382 685 4112 256 3122 172 4642 012 7701 631 852
Neobežný majetok spolu1 201 4531 130 7201 303 4861 157 1531 276 3361 608 540
Spolu majetok3 892 3683 821 1573 563 8413 334 4213 297 7643 244 311
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 417 0282 305 4452 133 1491 889 6551 788 0331 729 697
Základné imanie39 83339 83340 00040 00040 00040 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov1 266 5881 332 9931 254 5961 319 3041 333 3781 394 748
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)97 63871 49864 70814 07461 3707 893
Fondy a ostatné vlastné imanie71 38871 38871 38871 38871 38871 388
Vlastné imanie spolu1 475 4471 515 7121 430 6921 444 7661 506 1361 514 029
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 365 626908 1281 565 1481 353 876956 356761 621
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti127 17299 54699 74334 03281 30622 362
EBITDA208 319172 871200 626127 677181 304140 506
Výsledok hospodárenia pred zdanením116 86191 21092 19618 48578 47914 027
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie97 63871 49864 70814 07461 3707 893
Osobné náklady67 60471 94587 012106 926133 042144 140
Odpisy81 14773 325100 88393 64599 998118 144
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—31 233149 728000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o.

Prehľad

STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o. (IČO 36234311) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1999 a pôsobí 27 rokov. Sídlo podľa registra: Holíč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 5 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 40 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 761 621 €, čo je o 20,4 % menej ako rok predtým (956 356 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 893 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 144 140 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 244 311 € a vlastné imanie 1 514 029 € (miera samofinancovania 46,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

STAVOIMPEX Holíč, spol. s r.o. – IČO 36234311 — icoprofil.sk