LIGAND, s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 283 455 | 122 230 | 73 613 |
| Neobežný majetok spolu | 90 119 | 152 404 | 7 685 |
| Spolu majetok | 374 074 | 274 634 | 81 428 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 344 072 | 397 660 | 247 649 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 816 | 23 538 | -130 033 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 722 | -153 175 | -42 799 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 597 | 2 597 | 2 597 |
| Vlastné imanie spolu | 32 774 | -120 401 | -163 596 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 1 011 374 | 949 156 | 431 770 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 285 | -136 743 | -63 586 |
| EBITDA | 35 945 | -125 200 | -30 564 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 722 | -153 175 | -42 799 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 722 | -153 175 | -42 799 |
| Osobné náklady | 365 895 | 273 443 | 155 729 |
| Odpisy | 21 660 | 11 543 | 33 022 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok5
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč POD · 12 str.
- 2020 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LIGAND, s.r.o. v likvidácii
Prehľad
LIGAND, s.r.o. v likvidácii (IČO 36237418) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 431 770 €, čo je o 54,5 % menej ako rok predtým (949 156 €). Od roku 2019 do roku 2021 tržby klesali v priemere o 34,7 % ročne. Rok 2021 skončil stratou 42 799 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2021 boli 155 729 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2021 záporné (-163 596 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.