HÍLEK a spol., a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 631 756 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 39 640 184 | 42 011 297 | 60 129 217 | 57 710 858 | 62 253 146 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 142 098 | 695 161 | 794 598 | 1 174 873 | 1 065 553 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 511 915 | 2 511 923 | 2 742 727 | 2 741 793 | 3 268 819 |
| Spolu majetok | 20 649 156 | 23 647 390 | 28 033 358 | 24 857 179 | 24 897 524 |
| Záväzky spolu | 14 348 474 | 16 787 680 | 20 766 738 | 17 068 745 | 16 688 110 |
| Vlastné imanie spolu | 6 274 164 | 6 846 732 | 7 247 530 | 7 716 653 | 8 150 450 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 122 593 | 393 800 | 705 750 | 631 756 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HÍLEK a spol., a.s.
Prehľad
HÍLEK a spol., a.s. (IČO 36239542) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s motorovými vozidlami (SK NACE 4781). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 100 – 149 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 7 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 3 067 280 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 62 253 146 €, čo je o 7,9 % viac ako rok predtým (57 710 858 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 065 553 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 774 165 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 897 524 € a vlastné imanie 8 150 450 € (miera samofinancovania 32,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.