VIA SLOVAKIA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 322 751 | 2 062 398 | 858 074 | 1 229 776 | 1 757 624 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 183 871 | 695 621 | 10 952 | 9 052 | 96 728 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 128 050 | 311 921 | 1 007 542 | 1 018 494 | 1 027 546 |
| Spolu majetok | 6 626 434 | 6 963 174 | 6 654 778 | 6 697 630 | 7 025 440 |
| Záväzky spolu | 3 214 508 | 2 855 627 | 2 536 280 | 2 570 079 | 2 785 191 |
| Vlastné imanie spolu | 3 411 926 | 4 107 547 | 4 118 498 | 4 127 551 | 4 224 279 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: VIA SLOVAKIA, spol. s r.o.
Prehľad
VIA SLOVAKIA, spol. s r.o. (IČO 36244406) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a pôsobí 25 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 6 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 2 491 536 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 757 624 €, čo je o 42,9 % viac ako rok predtým (1 229 776 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 96 728 € (5,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 423 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 025 440 € a vlastné imanie 4 224 279 € (miera samofinancovania 60,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.