KOVOBEL, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 9 872 957 | 10 386 717 | 8 631 755 | 7 833 561 | 9 313 336 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 584 225 | 325 802 | 84 965 | 69 071 | 173 326 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 391 918 | 855 142 | 1 000 940 | 1 084 787 | 1 153 857 |
| Spolu majetok | 4 847 981 | 4 600 176 | 5 065 467 | 5 712 418 | 5 552 306 |
| Záväzky spolu | 3 661 410 | 3 192 958 | 3 265 066 | 3 865 966 | 3 571 158 |
| Vlastné imanie spolu | 1 178 943 | 1 383 744 | 1 288 705 | 1 356 658 | 1 529 983 |
| Vypočítané dividendy | — | 121 001 | 180 004 | 1 118 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok21
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: KOVOBEL, a.s.
Prehľad
KOVOBEL, a.s. (IČO 36249521) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2002 a pôsobí 24 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 169 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 313 336 €, čo je o 18,9 % viac ako rok predtým (7 833 561 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 173 326 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 554 323 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 552 306 € a vlastné imanie 1 529 983 € (miera samofinancovania 27,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.