Media World Slovakia, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 520 | 4 635 | 2 829 | 2 605 | 2 875 | 2 757 |
| Neobežný majetok spolu | 330 995 | 326 012 | 315 176 | 303 417 | 311 431 | 327 819 |
| Spolu majetok | 335 515 | 330 647 | 318 005 | 306 022 | 314 306 | 330 576 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 268 132 | 273 671 | 283 688 | 89 712 | 123 360 | 2 879 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 38 291 | 25 792 | 15 386 | -7 273 | -25 280 | -50 645 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 498 | -10 406 | -22 659 | -18 007 | -25 364 | -8 172 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 34 951 | 34 951 | 34 951 | 234 951 | 234 951 | 379 875 |
| Vlastné imanie spolu | 67 383 | 56 976 | 34 317 | 216 310 | 190 946 | 327 697 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 339 | -10 155 | -22 402 | -17 737 | -24 736 | -7 541 |
| EBITDA | -5 912 | -5 172 | -9 845 | -5 978 | -13 750 | -4 905 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 498 | -10 406 | -22 659 | -18 007 | -25 024 | -7 832 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 498 | -10 406 | -22 659 | -18 007 | -25 364 | -8 172 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 6 427 | 4 983 | 12 557 | 11 759 | 10 986 | 2 636 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Media World Slovakia, s.r.o.
Prehľad
Media World Slovakia, s.r.o. (IČO 36253910) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Úľany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 8 172 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 330 576 € a vlastné imanie 327 697 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.