AUTO-KOVO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 538 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 113 237 | 116 757 | 121 924 | 120 299 | 123 554 |
| Neobežný majetok spolu | 17 188 | 12 705 | 8 221 | 3 737 | 0 |
| Spolu majetok | 130 425 | 129 462 | 130 145 | 124 036 | 123 554 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 45 119 | 42 851 | 40 780 | 30 233 | 28 073 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 70 685 | 77 264 | 78 570 | 81 324 | 85 224 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 580 | 1 306 | 2 754 | 4 438 | 2 216 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 401 | 1 401 | 1 401 | 1 401 | 1 401 |
| Vlastné imanie spolu | 85 306 | 86 611 | 89 365 | 93 803 | 95 481 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 285 719 | 287 852 | 323 223 | 291 404 | 229 419 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 851 | 8 845 | 11 532 | 11 806 | 9 708 |
| EBITDA | 14 598 | 13 329 | 16 016 | 16 290 | 13 445 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 438 | 3 635 | 5 667 | 7 244 | 4 411 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 580 | 1 306 | 2 754 | 4 438 | 2 216 |
| Osobné náklady | 16 569 | 16 176 | 20 373 | 19 164 | 19 399 |
| Odpisy | 747 | 4 484 | 4 484 | 4 484 | 3 737 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 538 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AUTO-KOVO, s.r.o.
Prehľad
AUTO-KOVO, s.r.o. (IČO 36254011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel (SK NACE 4672). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 229 419 €, čo je o 21,3 % menej ako rok predtým (291 404 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 216 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 399 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 123 554 € a vlastné imanie 95 481 € (miera samofinancovania 77,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.