K R O N SK, s.r.o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 386 276 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 664 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 929 960 | 570 920 | 860 653 | 613 006 | 380 183 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -197 062 | -102 920 | -108 071 | -352 441 | -610 890 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 909 789 | 909 789 | 909 789 | 738 832 | 115 |
| Spolu majetok | 5 118 886 | 4 371 146 | 3 818 848 | 2 866 549 | 1 527 839 |
| Záväzky spolu | 2 794 433 | 2 538 090 | 2 278 038 | 1 840 857 | 1 546 992 |
| Vlastné imanie spolu | 1 072 790 | 969 869 | 861 798 | 393 694 | -604 136 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 62 886 | 386 276 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: K R O N SK, s.r.o. v konkurze
Prehľad
K R O N SK, s.r.o. v konkurze (IČO 36256561) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 380 183 €, čo je o 38,0 % menej ako rok predtým (613 006 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 20,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 610 890 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 33 948 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-604 136 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.