DORYSA-G, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 412 369 | 150 674 | 119 690 | 139 814 | 143 215 | 154 309 |
| Neobežný majetok spolu | 509 563 | -2 900 | 24 832 | 250 358 | 250 358 | 229 073 |
| Spolu majetok | 922 474 | 147 774 | 144 522 | 390 172 | 393 573 | 383 382 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 184 257 | 1 588 | 5 656 | 151 125 | 154 785 | 160 464 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 683 991 | 105 336 | 115 664 | 242 714 | 232 077 | 234 985 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 47 255 | 33 879 | 16 231 | -10 638 | -260 | -19 038 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 | 332 |
| Vlastné imanie spolu | 738 217 | 146 186 | 138 866 | 239 047 | 238 788 | 222 918 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 228 882 | 93 595 | 72 757 | 80 523 | 60 669 | 67 206 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 64 491 | 35 152 | 17 272 | -9 606 | 689 | -18 233 |
| EBITDA | 70 291 | 38 052 | 21 902 | 9 555 | 689 | 3 053 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 47 255 | 33 879 | 16 231 | -10 638 | -260 | -19 038 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 47 255 | 33 879 | 16 231 | -10 638 | -260 | -19 038 |
| Osobné náklady | 24 775 | 16 437 | 9 285 | 16 414 | 19 112 | 20 819 |
| Odpisy | 5 800 | 2 900 | 4 630 | 19 161 | 0 | 21 286 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 625 910 | 23 551 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DORYSA-G, s.r.o.
Prehľad
DORYSA-G, s.r.o. (IČO 36257834) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 67 206 €, čo je o 10,8 % viac ako rok predtým (60 669 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 21,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 19 038 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 819 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 383 382 € a vlastné imanie 222 918 € (miera samofinancovania 58,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.